Pazartesi / Pazar 08:00 | 21:00 0506 098 58 99 info@prosetbilisim.com
Pazartesi / Pazar 08:00 | 21:00 0506 098 58 99 info@prosetbilisim.com

Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım

Web tasarım, şahıs veya kurumların, hizmet ve ürünlerini tanıtmaları adına internet üzerinde oluşturdukları çevrimiçi sistemlere verilen addır. Kurum ve şahısların talepleri üzerine şekillenir. Kurumsal kimlik, hizmet ve ürünleri eksiksiz yansıtmalıdır. Dünyadaki internet kullanımının yaygınlaşmasıyla şahıs ve kurumlar, daha çok bilinirlik kazanmak adına web sayfalarında daha iyi tasarımlar yapma yolundadır. Profesyonel bir tasarım, uluslararası rekabette firmalara güç kazandırmanın yanında markaya olan güveni de arttırır.

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Büyük firmaların yapmış olduğu araştırmalara göre Google ve diğer arama motorlarıyla, mobil cihazlarla ve tabletlerden sitelere girilme oranı daha yüksek olarak tespit edilmiştir. Firmaların kaliteli web sitesinin, ürünlerini en iyi biçimde tanıtması yeterli gelmemektedir.  Akıllı telefonların ve tablet kullanımının yaygınlaşmasıyla, bilgisayar ekranlarına uygun tasarlanan web tasarımlarının akıllı cihazlara uygulanması şart olmuştur. Responsive yani mobil uyumlu web tasarım ekran boyutu ne olursa olsun, cihazın ekran boyutunu alması durumudur.

Arama Motoru Dostu Web Sitesi

Arama motorlarının, siteleri sıralamak adına attığı adımlar içinde oluşturulması gereken çok kriteri vardır. Son zamanlarda en çok aranılan yapı ise kullanıcı dostu olmasıdır. Gelişen teknolojik altyapıların yanında arama motoru optimizasyonu da web siteleri için çok önemli bir yapı olmuştur. Kolay erişilebilir sekmeler, kullanıcının hangi sitede ne bulabileceğini kolaylıkla görmesini sağlayan, göz yormayan bir temaya sahip tasarımlar arama motoru dostu web sitesi olmanın verdiği özelliklerdir. Bu özellik sayesinde kullanıcı web sitesindeki işlerini devam ettirirken, herhangi bir sekmeyi açmaya çalışması esnasında, yaptıkları işleri kısa, sorunsuz ve basit yapabilmektedirler.

Tüm Web Tasarım ihtiyaçlarınız için ekibimizle iletişime geçiniz.

Related Posts

Recent Articles

SEO Hizmetleri
8 Temmuz 2021
B2B / B2C / C2C Hizmetleri
8 Temmuz 2021
E-Ticaret Hizmetleri
8 Temmuz 2021

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.