Pazartesi / Pazar 08:00 | 21:00 0506 098 58 99 info@prosetbilisim.com
Pazartesi / Pazar 08:00 | 21:00 0506 098 58 99 info@prosetbilisim.com

SEO Hizmetleri

SEO Hizmetleri

İngilizce olarak karşımıza çıkan Search Engine Optimization yani kısa adıyla SEO arama motorlarına yönelik olarak yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmaları olarak karşımıza çıkmaktadır. SEO Hizmetleri kapsamında hazırlanmış olan içerikler arama motorlarında yapılan araştırmalarda ilk sıralarda yer alınmasını sağlamaktadır. Böyle hazırlanmış olan içeriklere ait bilgilerin daha fazla okunması veya satılan bir ürün olması ile birlikte daha çok kullanıcıya ulaşarak daha fazla satış yapılması imkanı getirmektedir. Böyle sitelerin kullanıcılarına gerçek hizmet sunan ve aynı zamanda faydalı içeriklere sahip olan siteler olarak lanse edilmektedir.

Arama Motorları Optimizasyonu

Başarılı bir şekilde kurulmuş olan site üzerinden yapılan Arama Motorları Optimizasyonu arama motorları üzerinden daha fazla görünebilirlik almak ve siteye daha çok kullanıcının giriş ve çıkış yapmasını sağlamak temel amacı olarak görülmektedir. Bu özellik ile başarılı olup olmadığınızı yapacağınız rakip ve trafik analizi ile değerlendirebilir ve içeriklerde oluşturduğunuz anahtar kelime sayılarını arttırarak başarı yüzdesini yükseltebilirsiniz. Sürekli olarak yapılması uygun görülen bu işlemlerin vereceği sonuçlar sitenizi aktif kullanıcı ile ayakta tutmayı sağlayabilirsiniz.

Google Yükseliş Garantisi

Kurmuş olduğunuz sitenin en büyük arama motorlarından biri olan Google’da ilk sıralarda yer almasını istiyorsanız Google’ın belirlemiş olduğu kriterleri uygulamanız gerekmektedir. 200’den fazla kritere bakan Google aynı zamanda sitenizin teknik alt yapısını da ayrıntılı bir şekilde incelemeye almaktadır. SEO içerikli makalelere de önem veren Google eğer hızlı bir siteye sahip değilseniz Google kriterleri için sahip olduğunuz tüm özellikleri yok sayabiliyor. Google Yükseliş Garantisi istiyorsanız ilk olarak oldukça hızlı bir site kurmuş olduğunuzdan emin olmalısınız.

Tüm Web Tasarım ihtiyaçlarınız için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Related Posts

Recent Articles

B2B / B2C / C2C Hizmetleri
8 Temmuz 2021
E-Ticaret Hizmetleri
8 Temmuz 2021
Dinamik Web Sayfası Hizmetleri
8 Temmuz 2021

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.