Pazartesi / Pazar 08:00 | 21:00 0506 098 58 99 info@prosetbilisim.com
Pazartesi / Pazar 08:00 | 21:00 0506 098 58 99 info@prosetbilisim.com

IP Kamera Sistemleri Hizmetleri

IP Kamera Sistemleri

Normal kamera sistemlerine göre çok daha hızlı, verimli ve kullanım kolaylığı sunan IP Kamera Sistemleri her geçen gün gelişmeye devam etmekte ve birçok kurum veya site tarafından talep edilmektedir. Güven sistemleri içerisinde hem kurulum hem de kullanım açısından büyük kolaylıklar sunan IP Kameralar görüntüleri anında dijital platformlara taşıyabilmekte ve tüm ağ kullanıcılarının erişimine anında olanak sağlamaktadır. Yazılımları sayesinde web sunucusu gibi hareket etmelerinin yanında tüm görüntüleri direk olarak depolayabilmektedir.

Kamera Yer Tespiti

Siteler, daireler veya kurumsal firmalar tarafından kullanılmakta olan kamera sistemleri birçok küçük işletme tarafından da tercih edilmekte ve farklı markaların yanında farklı teknolojiler her geçen gün artmaktadır. Bunların yanında Kamera Yer Tespiti mekânların ölü noktalarını işleme alma açısından büyük önem taşımaktadır. Yer tespiti yapılırken tüm ışıklandırma sistemi incelenmekte, ölü noktalar tespit edilmekte ve kameranın görüş açısını kapatmamak için tüm ağ taranmaktadır. Bu şekilde sistemden ev üst performans elde edilmektedir.

IP Kamera Sistemi Devreye Alma

IP Kamera Sistemi Devreye Alma işlemi öncelikli olarak kamera yerlerinin tespit edilmesinin ardından tüm noktaların güvenliğinin sağlanması amacıyla profesyonel kişiler tarafından yapılmaktadır. Uzaktan izlemenin yanında kayıt altına alma gibi işlemlerin de yapılabildiği bu sistemleri devreye sokabilmek için internet veya network bağlantısı olması yeterlidir. Kablolu veya kablosuz ağları kullanabilen bu teknoloji herhangi bir ekstra aparata ihtiyaç olmadan hızlıca işleme alınabilmektedir.

Tüm Ip ve Analog Kamera Sistemleri ihtiyaçlarınız için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Related Posts

Recent Articles

SEO Hizmetleri
8 Temmuz 2021
B2B / B2C / C2C Hizmetleri
8 Temmuz 2021
E-Ticaret Hizmetleri
8 Temmuz 2021

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.