Pazartesi / Pazar 08:00 | 21:00 0506 098 58 99 info@prosetbilisim.com
Pazartesi / Pazar 08:00 | 21:00 0506 098 58 99 info@prosetbilisim.com

Kablosuz Ağ Sistemleri Hizmetleri

Kablosuz Ağ Sistemleri

Kablosuz ağ sistemleri, acil durumlarda iletişim sağlayan bir sistemin geliştirilmiş versiyonudur. Şu anda sistemin oldukça fazla kullanım alanı oluşmuştur. Kablosuz ağ sistemi maliyeti düşük, alt yapı ve kablo bağlantısına ihtiyaç duymadan kesintisiz internet hizmeti vermektedir. Kablolu bağlantılar her kullanılacak cihaza göre ayrı kablo kullanılmasını gerektirir fakat kablosuz ağ sistemleri birçok cihaza ve geniş bir alana internet hizmeti sağlar.

Hotspot Kurulumu

Hotspot kurulumu; halka açık alanlarda, alışveriş merkezleri, restoran ve kafelerde, hastanelerde, otellerde, üniversitelerde kablosuz yerel ağdan internet erişiminin sağlandığı bölgedir. Wifi özelliği olan her cihaz, hotspot hizmet veren yerlerde internet erişimi sağlayabilir. Hotspot sistemde, kişiye özel bir kullanıcı adı ve şifresi belirlenir. Yasa gereği bu bilgiler saklı kalmalıdır. Her işletmenin istediği bilgiler farklılık gösterebilir. Kimi işletmeler yalnızca mail adresini isterken kimileri tc kimlik numarası istemektedir. İşletmeler bu işi ticari olarak da yapabilir. Belirledikleri kullanım ücretleri ile kişinin ön ödeme yapması sonrası kullanıma açılır.

Noktadan Noktaya İletişim

Noktadan noktaya iletişim; yüksek hızlardaki ağ hizmetleridir. Belirlenen veya istenilen noktalarda teknik çalışma ve analizin ardından sistem kurulumu yapılır ve önemli olan yüksek güvenlikli, hızlı ve stabilite olmasıdır.  Veri alış verişi yapacak olan iki noktanın telefon hattı gibi çok seri bir hat üzerinden bağlantı sağlanması, çift yönlü iletişim yapılabilmesini sağlar.

Related Posts

Recent Articles

SEO Hizmetleri
8 Temmuz 2021
B2B / B2C / C2C Hizmetleri
8 Temmuz 2021
E-Ticaret Hizmetleri
8 Temmuz 2021

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.