Pazartesi / Pazar 08:00 | 21:00 0506 098 58 99 info@prosetbilisim.com
Pazartesi / Pazar 08:00 | 21:00 0506 098 58 99 info@prosetbilisim.com

Dinamik Web Sayfası Hizmetleri

Dinamik Web Sayfası

Sürekli olarak güncelleme isteğinde bulunan orta veya büyük yapıda olan firmaların en çok tercih etmiş oldukları Dinamik Web Sayfası php, .net ve asp gibi programlama dillerini içermesi dışında aynı zamanda XHTML, Flash ve CSS kodlarını da bünyesinde barındırmaktadır. Firmaların güncelleme sıkıntısını ortadan kaldırmaya amaçlayan sayfa için özel bir güncelleme bilgisine sahip olmanız gerekmez. Kontrol panellerine sahip olan özellikli web sayfası firmanın önceden belirlemiş olduğu şifre ile giriş yapılarak kullanıcı sayfası üzerinden web sayfası ile alakalı tüm güncellemeleri görebilir aynı zamanda yeni sayfalar oluşturabilirsiniz.

Yönetilebilir Kurumsal Site

Durağan web sitelerine karşın oldukça alternatif ve sürekli güncel kalan bir web sitesi istediğinizi tam anlamıyla karşılayan Yönetilebilir Kurumsal Site yönetilir yapıya sahip olmasıyla siteye giriş yapan kullanıcı trafiğini çoğaltabilir ve aynı zamanda hiçbir ek bilgiye ihtiyacınız olmadan güncelleme yaparak pr ve hit sayılarınızı da arttırabilirsiniz. Şirketiniz için oldukça uygun ve gerekli olan yönetilebilir siteler güncel içerik ve bilgileri içermesi ile de arama motorlarında konu ile alakalı yapılan kullanıcı araştırmasında karşılarına ilk olarak sahip olduğunuz sitenin çıkmasını sağlarsınız.

Admin Panelli Site

Arama motorlarında ilk sıralarda yer almak ve bu durumun güncel kalabilmesi için yalnız site açmanız yeterli değildir. Admin Panelli Site oluşturmanızla beraber gelen özellikleri kullanarak ve sitenizi güncel tutarak bunu başarmanız olası bir durumdur. Site içeriğinize göre ilgili konu ile alakalı ön yazı yazabilir, galeri oluşturabilir, anahtar kelimeler ekleyebilir, sosyal ikonları ekleyebilir ve iletişim sayfası paylaşma gibi birçok farklı ve ihtiyacınız olan özelliklere sahip olarak hit ve pr çekebilir hayalinizdeki web sayfası kontrolünü parmaklarınızın ucunda tutabilirsiniz.

Tüm Web Tasarım ihtiyaçlarınız için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Related Posts

Recent Articles

SEO Hizmetleri
8 Temmuz 2021
B2B / B2C / C2C Hizmetleri
8 Temmuz 2021
E-Ticaret Hizmetleri
8 Temmuz 2021

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.