Pazartesi / Pazar 08:00 | 21:00 0506 098 58 99 info@prosetbilisim.com
Pazartesi / Pazar 08:00 | 21:00 0506 098 58 99 info@prosetbilisim.com

Bulut Yazılım Hizmetleri

Bulut Yazılım

Online depolama hizmeti olarak bilinen, kurulum gerektirmeyen web tabanlı uygulamalar ile işlemsel kolaylık sunan hizmetin adına Bulut Yazılım adı verilir. Tüm uygulama, program ve verilerin bulut yazılımda toplanması, kullanılan teknolojik cihazların internete bağlı olduğu her noktada verilere kolay ulaşılması teknolojisidir. İş ve günlük yaşamda kullanıcılara kolaylık sağlayan, çoklu yedekleme alanlarının kullanıldığı ve bu özelliğinden dolayı yüksek güvenilirlik sağlamaktadır. Ve bu sayede planlanmış bir yedekleme hizmeti sunan bir platformdur.

Bulut Muhasebe Programı

İnternet tabanlı, küçük ya da büyük işletmelerin ve sanayileşmiş büyük şirketlerin kullanabileceği muhasebe çözümleri sunan web tabanlı muhasebe hizmetidir. Bulut Muhasebe Programı sayesinde perakende satış ve alışlar için; irsaliye, fatura, fiş, iade,stok işlemleri; yeni stok kartının oluşturulması, kategori, marka ve birimlere ayrıştırılması, cari işlemler; yeni cari kartların açılması; kdv raporlarının hazırlanması gibi birçok işlem modülleri kullanılabilir.

Tüm Bulut Altyapılı Muhasebe ve Ön Muhasebe ihtiyaçlarınız için ekibimizle iletişime geçiniz.

Related Posts

Recent Articles

SEO Hizmetleri
8 Temmuz 2021
B2B / B2C / C2C Hizmetleri
8 Temmuz 2021
E-Ticaret Hizmetleri
8 Temmuz 2021

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.